Доставка

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Доставка здійснюється компанією Нова Пошта в будь-яке зручне для Вас відділення або за адресою, яку Ви вкажете.
Тарифи, терміни, адреси представництв та інші умови доставки можна подивитися на сайті компанії за цим посиланням https://novaposhta.ua/.
- Доставка товарів, здійснюється після отримання повної передоплати за замовлення або часткової передоплати, а залишок післяплатою, за погодженням з клієнтом.
- Доставка замовлення по Україні здійснюється виключно за обумовленим раніше адресою, вказаною при оформленні замовлення.
- Час на доставку: 1-2 дня, ціна за доставку за тарифами компанії Нова Пошта.
- При отриманні посилки в офісі транспортної компанії Вам потрібно мати при собі документ, що засвідчує особу і номер декларації який ми повідомимо Вам після відправки замовлення.
- Доставка по Україні, оплачується Клієнтом при отриманні товару в офісі (відділенні) транспортної компанії.

Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 5 днів після отримання замовлення, за погодженням з менеджером.
Дні відправки замовлень: Понеділок-П'ятниця.
Перевіряйте цілісність упаковки при отриманні посилки в офісі транспортної компанії. У разі виявлення пошкоджень упаковки, пред'являйте претензії перевізнику.
Зворотнє пересилання продукції (з будь-якої причини) оплачується Покупцем при відправці в офісі транспортної компанії.


МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА

Здійснюється різними поштовими службами ( втому числі Нова пошта Global) на будь-яку вказану Вами адресу (по всьому світу, крім росії, білорусі, ірану);
- Доставка товарів, здійснюється після отримання 100% передоплати за товар з урахуванням доставки. З питань оплати заходите на відповідний розділ сайту http://krutyakov.com/payment/
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 5 днів після отримання та оплати замовлення, за погодженням з менеджером.

Дні відправки замовлень: Понеділок-П'ятниця.


У багатьох країнах під час отримання доставки можуть стягуватися митні збори.
Розмір мита залежить від вартості замовлення та країни призначення. Важливо зазначити, що ці додаткові збори визначаються митницею кожної такої країни, і тому ми не несемо відповідальності за їх виникнення. 
Ми рекомендуємо перед оформленням замовлення зв'язатися з митницею у вашій країні, щоб отримати детальну інформацію про можливість мита та уникнути неприємних сюрпризів під час доставки.
У разі скасування замовлення через наявність мита, замовлення буде повернено на наш склад, але витрати на доставку не відшкодовуються. Ми відшкодуємо лише вартість товару. 
Ми хочемо забезпечити ваше повне задоволення, тому важливо пам’ятати про ці можливі обов’язки під час розміщення замовлення.
Ми завжди готові допомогти вам і відповісти на будь-які запитання щодо митних зборів. Ми хочемо, щоб ваші покупки були легкими та безпроблемними.

За будь-яких питань також Ви можете зв'язатися з нами за допомогою:
Viber, WhatsApp: +380639176677