Обмін і повернення

Дорогий Покупець! Якщо отриманий товар не підійшов Вам за розміром або має фабричний дефект, то ми можемо обміняти його на аналогічний, або повернути гроші.

Майте на увазі, що у різних брендів розмірні сітки відрізняються. У зв'язку з цим, завжди ретельно перевіряйте Ваші розміри і порівнюйте їх з нашими розмірними сітками. Подивитися розмірну сітку завжди можна за цим посиланням http://krutyakov.com/brand-size-table-krutyakov/ 

Зверніть увагу, що Обмін або Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації, носіння, прання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і ярликів, відсутність видимих дефектів). В зв'язку з цим, рекомендуємо огладати товар при кур'єрі, який здійснює доставку, або при отриманні в транспортній компанії. У разі, якщо ви отримали товар належної якості і сплатили за нього, а бажаєте повернути товар вже неналежної якості, то магазин відмовить в такому проханні.

Обмін і Повернення здійснюється на підставі заповненої заяви на обмін і повернення. Для цього напишіть нам на info@krutyakov.com, вказавши всі деталі і претензії. Зробити це можна протягом 14 днів з моменту отримання Вами замовлення. Ми розглянемо Вашу заявку і відповімо на неї найближчим часом.

Якщо ми стверджуємо заявку на обмін або повернення, то Ви пересилаєте товар нам назад (ми вкажемо для цього всі дані). Всі витрати по зворотній пересилання товару несе покупець. ВАЖЛИВО: товар повинен бути з етикеткою, не мати озак носіння, не прасованим, без запаху і в оригінальній упаковці. Пересилаючи товар пам'ятайте, що він є Вашою власністю, поки не потрапить до нас руки. Тому потурбуйтеся про те, щоб він був надійним способом упакований. Якщо товар буде в неналежному вигляді, то ми залишаємо за собою право не забирати товар з пошти (або кур'єром) і відмовити в поверненні.

Після того як ми отримаємо товар і перевіримо його стан, ми зв'яжемося з Вами для уточнення деталей обміну або повернення грошових коштів. Після того як вся необхідна інформація буде отримана - ми повернемо Вам гроші, або ж відправимо аналогічний товар. Нагадуємо, що всі витрати по зворотній пересилання виробів несе покупець.

Способи повернення грошей:

Якщо Ви оплачували покупку банківською картою, ми автоматично повернемо Вам на неї гроші.
Якщо Ви оплатили замовлення готівкою, необхідно в заяві вказати дані банківської картки, на яку Ви хочете повернути гроші за товар.
Термін повернення грошових коштів становить до 7 календарних днів від дати отримання Продавцем заповненого Покупцем оригіналу заяви на повернення товару, яке надсилається разом з товаром.

Товар з браком / неправильної комплектації (товар, який Ви не замовляли, або розмір не відповідає замовленому) повинен бути повернений нам з оригінальними ярликами і в оригінальній упаковці.

У разі повернення товару неналежної якості / з браком / неправильної комплектації (товар, який Ви не замовляли, або розмір не відповідає замовленому) - ми беремо на себе витрати з пересилання товару назад нам.

Крім того, нагадуємо, що якщо Ви зробили індивідуальне замовлення, то такий виріб поверненню та обміну не підлягає !!!
До індивідуальних замовлень відноситься:
- розпаровка (зазвичай це стосується спортивних костюмів, де верх і низ різних розмірів);
- індивідуальна довжина або ширина вироба за параметрами узгодженими з клієнтом;
- індивідуальний принт, напис на виробі або ж відсутність принта або написи за бажанням клієнта.